---
В избранное

Интернет магазин topok.com.ua

--
 
Интернет-магазин одежды TOPOK.COM.UA предлагает своим посетителям новейшие коллекции ведущих украинских дизайнеров.


Интернет магазин topok.com.ua

 

  • (063) 483-03-11
  • (067) 442-30-20
  • (044) 303-99-67

 

Интернет-магазин одежды TOPOK.COM.UA предлагает своим посетителям новейшие коллекции ведущих украинских дизайнеров.
 
Одежда и обувь, представленные в каталоге нашего интернет-магазина, являются истинными образцами высочайшего качества изготовления, неповторимого стиля и последних тенденций моды знаменитых дизайнеров одежды Украины.
 
Наш интернет-магазин отличается настоящим вкусом в подборе действительно эксклюзивных моделей одежды и обуви исключительно украинских дизайнеров. Интернет-магазин одежды и обуви TOPOK.COM.UA сотрудничает как с молодыми украинскими дизайнерами, так и с признанными метрами украинского рынка моды.
 
Мы ценим наших постоянных клиентов и рады приветствовать каждого посетителя интернет-магазина одежды TOPOK.COM.UA
Ваши отзывы     Написать отзыв
женя
09.02.2012, 13:58
очень современный сайт
Тетяна
08.08.2012, 11:59
Одного разу прислали сорочку 44 розміру замість 42, без будь-якого попередження. Іншого разу, після того як я оформила замовлення на джинси, подзвонили мені для уточнення замовлення, як завжди, але в той момент я не могла прийняти дзвінок (на роботі ж теж), передзвонила пізніше, мені пообіцяли, що в сврю чергу передзвонять, і так і до сьогодні-ні джинсів, ні дзвінка. Два тижні тому замовила сукню-ні слуху ні духу, тоді я оформила замовлення на сарафан в магазині Моданадом- вже на наступний денб товар був у мене (я з Ужгорода). Про те, що Topok натворив, коли я надумала скористатись їхньою особливою послугою, і пригадувати не хочеться. Мені прислали імейл, що я можу дати номер телефону друга, від якого я хочу отримати подарунок. Оскільки я завжди платила передоплатою, то я розраховувала, що вони попросять мого друга оплатити так само, на їх рахунок, після чого надішлють подарунок на мою адресу. Замість цього вони з якогось дива послали на мою адресу посилку з післяплатою. Зрозуміло, що я не можу брати від свого друга гроші. Сумочка відправилась назад, а я з власної ініціативи відшкодувала магазину поштові витрати в сумі 80 грн.(перерахувала на картку). Після чого знову замовила цю сумку, вони її вже начебто продали і запропонували ін. кольору. Мій друг перерахував гроші їм на рахунок, вони прислали сумочку, я її знайшла на сайті у них і з"ясувалось, що ця сумка дешевша, але ніхто не запропонував мені відшкодувати різницю. Ось так. А те, що вони доставляють товар безкоштовно-це тільки рекламний хід, вони закладають ціну доставки у вартість товару (в цьому можна переконатись, відвідавши ін. їх сайт-superbrand). На сьогодні інтернет-магазинів, які торгують товарами вітчизняних дизайнерів -достатньо для того, щоб не піддавати себе приниженням, замовляючи товари у topok.


 
 

 
 
Рассылка новостей
Торговые Центры
 
Одежда и обувь
Полезное покупателю
Полезные статьи 
 
 
 
 
ТЦ Киева, Украины. Скидки, распродажи, женская, мужская, детская одежда, обувь, бижутерия, ателье, Косметика и парфюмерия, Стоковые магазины. Полезные советы и статьи. Мода, стиль, дизайн.
Справочная информация © DomSovetov. Полезные и практические советы. 2010-2012